SharePoint risinājumu izstrāde

Izmantojot MS SharePoint platformu, iespējams izveidot visdažādākos risinājumus, kuri apmierinās tieši Jūsu biznesa vajadzības un prasības. Mēs piedāvājam izstrādāt un ieviest risinājumus, kuri atvieglos darbu ar:
  • dokumentu apriti;
  • uzņēmuma iekšējiem procesiem.

Uzzināt vairāk
SharePoint Devices

​Office 365 – Microsoft ​Office programmas un  tiešsaistes pakalpojumi kopīgam darbam​

Office 365 ir mākoņpakalpojumu un biznesa instrumentu kopums, kas orientēts uz  jebkura izmēra uzņēmumiem. Tajā ietilpst tehnoloģijas apvienotajām komunikācijām un kopīgam darbam mākoņizpildījumā – Exchange Online, Skype for Business, SharePoint Online un OneDrive for Business – kopā ar Microsoft Office Standard un Professional Plus jaunākajām versijām. Darbam ar Office 365 nav nepieciešama papildu apmācība. Tās ir tās pašas labi pazīstamas Microsoft Office programmas (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) ar lokālās uzstādīšanas iespēju – tagad kopā ar papildu mākoņpakalpojumiem. Office 365 ir vienīgais mākoņprogrammu kopums, kas ir pilnībā saderīgs ar Microsoft Office.


Office 365 ir viegli lietot un vienkārši administrēt, kā arī visus jauninājumus servisā Office 365 veic Microsoft – caurspīdīgi uzņēmuma IT dienestam un gala lietotājiem, tāpēc darbinieki vienmēr lieto jaunāko biznesa instrumentu versiju.  Microsoft Office 365 darbu atbalsta jaudīgi, ģeogrāfiski izkliedēti pasaules klases datu apstrādes centri. Līgums par apkalpošanas līmeni garantē netraucētu darbu 99,9% laika visiem Microsoft Office 365 servisu plāniem.​