SharePoint risinājumu izstrāde

Izmantojot MS SharePoint platformu, iespējams izveidot visdažādākos risinājumus, kuri apmierinās tieši Jūsu biznesa vajadzības un prasības. Mēs piedāvājam izstrādāt un ieviest risinājumus, kuri atvieglos darbu ar:
  • dokumentu apriti;
  • uzņēmuma iekšējiem procesiem.

Uzzināt vairāk
SharePoint Devices

Exchange Online​

​​Drošība un uzticamība

Exchange Online paplašinātas iespējas palīdz droši aizsargāt Jūsu datus. Pastkastīšu drošību nodrošina aizsardzība pret ļaunprogrammatūru un nevēlamā pasta filtrācijas funkcijas (Exchange Online Protection). Datu nozaudēšanas novēršanas līdzekļi palīdz izslēgt konfidenciālās informācijas kļūdainu nosūtīšanu nepiederošām personām. Datu glabāšanas drošība tiek nodrošināta ar rezerves serveriem, kas ir teritoriāli izkliedēti pa visu pasauli, veic pastāvīgu rezerves kopēšanu un plašas atbalsta iespējas avārijas gadījumā. Drošības ekspertu komanda veic Exchange Online vides diennakts monitoringu. Elektroniskā pasta augsts pieejamības un netraucēta darba līmenis tiek garantēts 99,9% laikā saskaņā ar noteikumiem līgumā par apkalpošanas līmeni ar finanšu saistībām.


Plašas pārvaldīšanas iespējas

Izmantojiet priekšrocības izvietot elektronisko pastu korporācijas Microsoft serveros, saglabājot pilnīgu kontroli pār savu IT vidi. Kompānijas efektīva pārvaldīšana tiek veikta no Exchange Administrēšanas centra, izmantojot vienkāršu un ērtu tīkla interfeisu. Elektronisko datu atrašana uz vietas platformā Exchange, SharePoint un Skype for Business tiek nodrošināta no Elektronisko datu atrašanas centra vienotā interfeisa.

Mobilo ierīču politikas ļauj veidot apstiprinātu ierīču sarakstus, piespiedu kārtā bloķēt ierīces ar PIN koda palīdzību un dzēst konfidenciālos korporatīvos datus no nozaudētajiem tālruņiem. IT atbalsts pa telefonu tiek nodrošināts 24 stundas diennaktī bez brīvdienām.
 ​

Lietošanas un apkalpošanas vienkāršība 

Tagad Jūs varat viegli piedāvāt saviem lietotājiem elektronisko pastu biznesam, kas nepieciešams viņu produktīvajam darbam. Automātiskās labošanas funkcija palīdz samazināt laika un pūļu izlietojumu elektroniskā pasta sistēmas apkalpošanai. Piedāvājiet lietotājiem arhīvu uz vietas, lai viņi varētu centralizēti glabāt visus savus svarīgus datus. Papildus nodrošiniet viņiem diennakts un vispārēju piekļuvi elektroniskajam pastam, kalendāram un kontaktiem caur visiem pamatpārlūkiem un no visdažādākajām mobilajām ierīcēm. Pilna integrācija ar Outlook ļaus viņiem izmantot ierastās funkcijas darbam ar elektronisko pastu autonomajā režīmā (bezsaistē).​
 ​

​Salīdzināt Exchange Online plānus

Funkcionalitāte 1.plāns 2.plāns
Lielas pastkastes
Katrs lietotājs saņem 50 GB lielu pastkastes krātuvi un var sūtīt līdz pat 25 MB lielus ziņojumus.
Outlook atbalsts
Lietotāji pakalpojumam Exchange Online var pievienot atbalstītas programmas Outlook versijas un tādējādi izmantot pazīstamo, bagātīgām iespējām pilno klienta lietojumprogrammu.
Piekļuve tīmeklī
Ja izmantojat tīmekļa programmas, Outlook Web App piedāvā​ augstākās klases pārlūkprogrammas iespējas, vienlaikus nodrošinot tādu pašu izskatu un darbību kā pilnajai Outlook klienta programmai.
Mobilitāte
Mobilā piekļuve ir pieejama no visiem tālruņiem, kuros var saņemt e-pastu, to skaitā no Windows Phone, iPhone®, Android un Blackberry ierīcēm.
Koplietots kalendārs un kontaktpersonu informācija
Lietotāji var salīdzināt kalendārus, lai ieplānotu sapulces, un piekļūt sadarbības līdzekļiem, tostarp kopīgotiem kalendāriem, grupām, globālajam adrešu sarakstam, ārējo kontaktpersonu informācijai, uzdevumiem, konferenču zālēm un deleģēšanas iespējām.
Programmas darbam ar Outlook
Izmantojot paplašināto modeli, kas sniedz iespēju ar trešo personu tīmekļa programmām ērti piekļūt gan programmai Outlook, gan Outlook Web App, lietotāji var tērēt mazāk laika, pārslēdzoties no vienas programmas uz citu.
Drošība
Ar pakalpojumu Exchange Online Protection katra pastkaste tiek aizsargāta pret ļaunprogrammatūru un surogātpastu ar augstākās klases aizsardzību.
Oriģinālu arhīvs
Samaziniet iesūtnē iegūlušu mazsvarīgu ziņojumu daudzumu, vecos ziņojumus pārvietojot uz oriģinālu arhīvu.
Oriģinālu glabāšana
Oriģinālu glabāšanas līdzekli izmantojiet, lai saglabātu no lietotāju primārajām pastkastēm un oriģinālu arhīviem izdzēstos un tajā rediģētos vienumus.
 
Neierobežoti liela krātuve
Izmantojiet priekšrocības, ko sniedz neierobežoti liela krātuve (lietotāja primārās pastkastes 50 GB lielā krātuve un vēl neierobežoti liela krātuve lietotāja oriģinālu arhīvā).
 
Viesots balss pasts
Izmantojiet priekšrocības, ko piedāvā viesoti vienotās ziņojumapmaiņas pakalpojumi, nodrošinot atbildēšanu uz zvaniem, iezvanes lietotāja interfeisu un uzņēmuma automātiskā operatora iespējas.
Datu zuduma novēršana (DLP)
Sensitīvu biznesa informāciju pārraugiet, izmantojot iebūvētas DLP politikas, kuras veidotas uz tādu normatīvo standartu bāzes kā PII un PCI — tie, veicot dziļu satura analīzi, palīdz sensitīvus datus identificēt un aizsargāt.
 
Iekļautie plāni Office 365​
- Business Essentials
- Business Premium​​
- Enterprise E1
- Enterprise E3
- Enterprise E4​​​​​​​​​​